Bleach Revolution

Rezurekcja epickiego PBF jakim był Bleach Revolution

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zapraszam do ogłoszeń po nagrodę!

Zapraszam do udziału w evencie. Informacje tutaj http://www.bleach-revolution.pun.pl/viewtopic.php?id=219&p=1
Patariko Yukan

#1 2013-01-20 14:51:26

Tsuki

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356490583.png

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 157
Punktów :   
Reiatsu: 2 100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 12
Zręczność: 6

Dojo nr.2 : walka wręcz

Jest to sala, gdzie każda dusza pretendująca do miana shinigami powinna udowodnić swoje zdolności związane ze sprawnym użyciem siły swoich pięści, czy skutecznością kopnięć. To jedna z trzech części treningu świadczącego o tym, czy młody wojownik, tudzież wojowniczka, jest godzien stać się strażnikiem Soul Society i zająć się obroną dusz przed pustymi.
Sala do treningu walki wręcz jest okrągła, ale duża, a na samym jej środku znajduje się coś przypominającego worek bokserski. Ściany w założeniu miały być białe, ale poszarzały już nieco od kurzu. Tutaj drewniana podłoga, czy właśnie ściana nie są już tak uszkodzone jak w sali do walki mieczem, bo mimo wszystko trudniej jest uszkodzić coś w tym stopniu gołą pięścią nie uszkadzając przy nim jej samej. Po pomieszczeniu zwykle kręci się osoba upoważniona do oceny możliwości młodego wojownika - pozytywnej bądź negatywnej.

Oryginalny opis by: Misaki

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬



Drzwi, od drugiej sali dojo, poświęconej treningom walki wręcz, otworzyły się i do środka wkroczyła Michi a zaraz za nią Mashitsu, który zajmował się jej szkoleniem na Shinigami.
-Dobra jesteśmy na miejscu. Zazwyczaj poleciłbym Ci trenować na manekinach, ale w celu szybszego nauczenia się porządnie walczyć, ja będę twoim przeciwnikiem.
To mówiąc rozprostował swoje palce u rąk. Po chwili jednak się zaśmiał przyjaźnie.
- Spokojnie, nie będę cię atakować. To będzie akurat twoja rola w tym treningu. Wpierw jednak pokażę Ci różne ataki, które powinnaś zapamiętać.
Mashitsu po chwili zabrał się do prezentowania kilku podstawowych ataków rękami oraz nogami na pobliskim manekinie. Przy każdym tłumaczył wszystko co i jak, więc nie było trudno zapamiętać, prostych ruchów. Zajęło mu to około 5 minut, po czym wrócił do Michi.
-Twoje zadanie będzie polegało na tym, że będziesz musiała używając jakiegokolwiek stylu walki, uderzyć mnie. Dopiero, gdy celnie we mnie trafisz, uznam ten trening za zaliczony.
Skończył swoje objaśnienia i gestem przekazał Michi, że może zaczynać.

Offline

 

#2 2013-01-20 15:36:28

Michi

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356489794.png

Zarejestrowany: 2012-12-29
Posty: 40
Punktów :   
Reiatsu: 2100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 9
Zręczność: 4

Re: Dojo nr.2 : walka wręcz

-Ja... Mam Cię uderzyć?!
To za dużo jak na tą biedną dziewczynę. Przecież ten chłopak jej niczego nie zawinił! Michi nauczyła się zwalczać swój strach przed chłopakami do skręcania w żołądku zamiast dzikich wrzasków, jednakże nadal czuła się przy nich skrępowana. Potrząsnęła głową i odetchnęła.
-Dobrze, ale wiedz że nie chciałam zrobić Ci krzywdy.
Dusza stanęła naprzeciw Mashitsu zarumieniona i wyciągnęła pięści. Michi mogła pochwalić się tym, że miała sporą wyobraźnię a wyobrażenie ataku nie sprawiało jej problemu. Gorzej z wykonaniem tego co jej siedzi w głowie. Zamachnęła się lewą ręką kierując pięść na nos shinigamiego mając nadzieję że go to zmyli. Bardziej skupiła się na wyprowadzeniu ciosu nogą. W... Udo! Tak! Michi kopnęła w udo, no bo przecież w co innego mogła kopnąć?

Offline

 

#3 2013-01-20 17:58:39

Tsuki

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356490583.png

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 157
Punktów :   
Reiatsu: 2 100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 12
Zręczność: 6

Re: Dojo nr.2 : walka wręcz

-Tak, uderz mnie i nie wahaj się, bo to tylko osłabi twoje zdolności. Nie bój się o mnie jestem dość wytrzymały i dlatego właśnie ja prowadzę te treningi.
Czekał, aż do momentu, kiedy Michi się przemogła i zaatakowała go. wykrył u niej jednak wachanie i coś, co przeszkadzało jej w wykonaniu poprawnych kombinacji ruchów. Dobra, użyła sprytu by zmylić go i uderzyć w udo, jednak Mashitsu z łatwością zablokował jej kopnięcie, łapiąc i przytrzymując chwilę jej nogę.
-Powstrzymujesz się. Jeśli będziesz walczyła z przeciwnikiem, który też chce cię zabić, również będziesz się powstrzymywała? Nie wachaj się i uderzaj z mocą i precyzją. Wyobraź sobie, że na przeciw ciebie stoi wróg. To bardzo ważna zasada, również w momencie kiedyś będziesz walczyła bronią Ci się to przyda.
Wyjaśnił po czym puścił jej nogę i lekko odskoczył do tyłu, ponownie dając znak Michi, że może zaatakować.

Offline

 

#4 2013-01-20 20:12:44

Michi

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356489794.png

Zarejestrowany: 2012-12-29
Posty: 40
Punktów :   
Reiatsu: 2100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 9
Zręczność: 4

Re: Dojo nr.2 : walka wręcz

Dziewczyna spojrzała na niego "spod byka".
-Okay, sam się prosisz.
Podskoczyła do niego tym razem w ogóle się nie wahając. Zaatakowała Mashitsu serią kopnięć i uderzeń pięścią. Co prawda nieco niezdarnie, ale tym razem się przełamała, co było i dla niej zdziwieniem. Michi nie podejrzewała u siebie czegoś takiego. Zmieniła się. Nabrała pewności siebie i nie była taka płochliwa. Atakowała z półobrotu, markowała ciosy, próbowała zmylić przeciwnika. Wszystko co jej przyszło na myśl. Starała się zepchnąć shinigamiego w stronę ściany wyginając nogę tak by się o nią potknął.

Offline

 

#5 2013-01-20 21:58:10

Tsuki

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356490583.png

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 157
Punktów :   
Reiatsu: 2 100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 12
Zręczność: 6

Re: Dojo nr.2 : walka wręcz

Mashitsu, zupełnie zaskoczony nagłą "przemianą" dziewczyny zaczął parować jej wszystkie uderzenia, jednak po kilku chwilach był zmuszony, zacząć się cofać z powodu szybkich i wielokrotnych ataków dziewczyny. Michi nie udało się dobrze podłożyć mu nogi, ale widać było skupienie malujące się na twarzy jej trenera.
-Dobrze... Nie powstrzymuj się. Pamiętaj, że od tego może zależeć twoje życie.
Powiedział szybko Mashitsu, blokując coraz to kolejne uderzenia dziewczyny.

Offline

 

#6 2013-01-20 22:13:27

Michi

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356489794.png

Zarejestrowany: 2012-12-29
Posty: 40
Punktów :   
Reiatsu: 2100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 9
Zręczność: 4

Re: Dojo nr.2 : walka wręcz

Dziewczyna sapnęła tylko na wypowiedź shinigami. Dalej atakowała go zwiększając nieco swoją siłę. Wyprowadziła cios pięścią w lewy bok jego głowy, zaraz później zamarkowała uderzenie w jego bok po prawej po to by odsłonił lewą stronę ciała. Michi skupiona na swoim celu poprowadziła kopniaka w wypatrzony punkt.
Matko, on się kiedyś męczy?!

Offline

 

#7 2013-01-20 22:21:52

Tsuki

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356490583.png

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 157
Punktów :   
Reiatsu: 2 100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 12
Zręczność: 6

Re: Dojo nr.2 : walka wręcz

Mashitsu był coraz dalej spychany przez ataki dziewczyny. Co prawda, w prawdziwej walce z łatwością by dał sobie z nią radę, ale jak na adeptkę robiła niesamowite postępy w bardzo krótkim czasie. Parując kolejne ataki, shinigami nie zauważył jak odsłonił swoją lewą stronę ciała. Zbyt późno dostrzegł jak noga Michi leci w jego bok, starają się go trafić. Po chwili Michiu mogła poczuć opór, jej noga zatrzymała się już nie na kolanie, czy na ręce, która parowała jej ataki, tylko na udzie mężczyzny, który w tym samym momencie złapał ją za rękę, powstrzymując od kolejnego ataku.
-Nie sądziłem, że komuś się tak to szybko uda, ale jednak. Brawo udało ci się zaliczyć również i tę część szkolenia. Widzę, że będziemy mieli w szeregach bardzo uzdolnioną osobę.
Powiedział z zadowoleniem Mashitsu, puszczając rękę dziewczyny.
-To jak, został jeszcze trening bronią. Chciałabyś i w tym się spróbować, czy przechodzimy do twojego zostania shinigami?
Spytał ponownie. Na jego twarzy malował się lekki podziw, gdyż z początku nie sądził, żeby ta dziewczyna poradziła sobie z którymkolwiek treningiem.

Ostatnio edytowany przez Tsuki (2013-01-20 22:23:15)

Offline

 

#8 2013-01-20 22:32:10

Michi

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356489794.png

Zarejestrowany: 2012-12-29
Posty: 40
Punktów :   
Reiatsu: 2100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 9
Zręczność: 4

Re: Dojo nr.2 : walka wręcz

Dopiero po skończonej walce Michi była świadoma bliskości Maschitsu. Jego dłoń zatrzymująca jej własną przed atakiem. Gwałtownie cofnęła się i spuściła głowę by nie było widać jej rumieńców.
-Ja... Umm... Nie jestem w żadnym wypadku jakoś specjalnie uzdolniona, ale dziękuję.
Wyszeptała. Potarła z zakłopotaniem ramię. Uniosła powoli oczy by nieśmiało zerknąć na shinigami.
-Mam nadzieję, że Cię nie uszkodziłam... Nie chciałam. A co do kolejnego treningu... Lepiej żebym go przeszła. W końcu by zostać shinigami te dwie sztuki nie wystarczą, prawda? A z powietrza się nie nauczę władania bronią. Nie rozumiem dlaczego można przejść dalej tylko z dwoma zaliczeniami. W końcu to poważna robota.

Offline

 

#9 2013-01-20 22:54:35

Tsuki

http://www.bleach-revolution.pun.pl/_fora/bleach-revolution/gallery/2_1356490583.png

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 157
Punktów :   
Reiatsu: 2 100
Siła: 8
Wytrzymałość: 4
Szybkość: 12
Zręczność: 6

Re: Dojo nr.2 : walka wręcz

Mashitsu słuchał tego co powiedziała Michi, po czym zaśmiał się.
-Pamiętasz jak wspominałem, że jestem wytrzymały i dlatego ja szkolę adeptów? Twój atak nie był na tyle silny, żeby mi coś zrobić, choć w przyszłości pewnie mogłabyś mi sprawić sporo problemów. A co do tych szkoleń widzisz... Są wśród nas shinigami, którzy słabo władają bronią, ale potrafią być mistrzami w posługiwaniu się Kidō. Są również przypadki zupełnie odwrotne. Jednak w Twoim przypadku wydaje mi się, że nie będziesz miała problemów z żadną z tych rzeczy. Dobra to skoro już o tym mowa, to zaprowadzę cię do ostatniej sali treningowej, gdzie dokończysz szkolenie.
Mówiąc to opuścił sekcję do treningów walki wręcz i skierował się wraz z Michi do ostatniej sekcji poświęconej szkoleniu walki bronią białą.

[z/t] Link do dalszej fabuły

Offline

 
Kontakt
28355663 Patariko

3628181 Raoki Ryoshi

37827204 Rafael

38054442 Enquil



Toplisty:

PBF - Toplista gier PBF



~**~

Toplista Anime

Toplista stron Anime&Manga

Najlepsze strony o Anime w necie

Toplista gier PBF

pbfy.topka.pl

BEST PBF - najlepsze polskie pbf rpg





Buttony:

Nasz:


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhosting zdjęć online Dąbki ośrodki wypoczynkowe naprawa siłowników hydraulicznych